2011 Grafika pályázatok

Karácsonyi rajzpályázat

Művészeti iskolánk rajzpályázatot hirdet a karácsonyi ünnepkörhöz kapcsolódóan, megyénk általános iskolái, valamint a művészeti iskolák grafika tanszakai körében.

Feladat:

Karácsonyi képeslap készítése

A pályázat előírásai:

Nevezési korcsoportok:
I. korcsoport 1-2.,
II. korcsoport 3-4.,
III. korcsoport 5-6.,
IV. korcsoport 7-8. évfolyam (osztály).

A5-ös méret
(a szabványméretet a későbbiekben az esetleges nyomdai megjelenéskor alakítjuk ki.)

Kérjük:

• a gyermekek korát
  • a tanár nevét
  • a beküldÅ‘ iskolát is a művek hátoldalán feltüntetni!

Technika:

• vízfesték,
  • tempera,
  • filctoll,
  • kréta felhasználásával szabadon választható.

Iskolánként összesen 8 pályaművet fogadunk el!

Beérkezési határidő: 2011. december 2. (péntek).

Értékelés: Minden pályamunkát beküldő gyermek emléklapot kap, a 4 korosztályban I., II., III. helyezés kerül kiosztásra.

Díjkiosztó időpontja: 2011. december 14. (szerda) 16 óra – Hébé Művészeti Iskola.

A részvételi szándékról visszajelzést kérünk elérhetőségeink valamelyikén!

Oroszlány, 2011. október 25.

Nagygyörgy Lászlóné
grafika tanár

Geisztné Gogolák Éva

Az Ă–n cĂ©gĂ©nek helye. Kattints Ă©s fedezd fel. Az Ă–n cĂ©gĂ©nek helye. Kattints Ă©s fedezd fel. Oroszlllny SzolggÃltattà Zrt