VII. IMA Mazsorett EB Csehországban

2010. Szeptember 24., Péntek Vissza a hírekhez

Augusztus 26-án utazott a Jázmin és az Ariel csoport Csehországba.

A buszon velük együtt utazott Réde küldöttsége is.

Útjuk során Pozsony és Brno nevezetességeit is megtekintették.

2010. augusztus 27-29. között került megrendezésre a VII. IMA Mazsorett Európa-bajnokság a csehországi Vyskovban.

120 csapat-versenyszámban és 280 szólóformációban versenyeztek a résztvevők.
Magyarországot 14 település: Debrecen, Dunaföldvár, Forráskút, Gödöllő, Gyál, Gyomaendrőd, Hajdúszoboszló, Maglód, Makó, Mezőberény, Nyúl, Oroszlány, Pázmándfalu, Réde Mazsorett Együttesei képviselték.

Rendkívül kedvezőtlen időjárási és szervezési körülmények között 9 ország 3144 versenyzője lépett színpadra. A Jázmin csoport junior Show team karegóriában versenyzett és 7. helyezést ért el, míg az Ariel csoport a junior mix miniformációk között a 13. lett.

Az ott töltött négy nap alatt szerencsére jutott idő a szervezők által biztosított élményfürdőre, állatkert- és dinopark-nézésre is, így kellmes emlékekkel tértünk haza.

A Hébé Tánccsoport támogatói:

Magyar Majorette Szvetsg

A Hébé Tánccsoport támogatói:

AGO Design Az Ön cégének helye. Kattints és fedezd fel. Az Ön cégének helye. Kattints és fedezd fel.

Szponzorok

Bounce and Twirl Egyesülett.

A Hébé Művészeti Iskola létrehozásához és fenntartásához 2006. május 07-én Egyesületünk létrehozta a Hébé Alapítványt. A jelenleg is érvényes törvényi szabályozás alapfokú művészeti iskolában 6 éves kor felett támogatja az oktatást. Egyesületünk kereteiben a 6 évesnél fiatalabb gyermekek előképzését végezzük azonos szakmai háttérrel.