Európa- Világbajnok a Hébé!

2014. Szeptember 11. Vissza a hírekhez

A Hébé Művészeti Iskola 36 növendéke nemrég utazott el az év legnívósabb versenyére: a XI. IMA - Európa Bajnokságra és a kapcsolódó I. MWF Világbajnokságra, amit a Magyar Majorette Szövetség - Tatabánya után, az idén Horvátországban, Porecben rendezett meg, augusztus 28-tól 31-ig.

13 ország közel 3000 versenyzője, 760 produkcióban mérte össze a tudását. Az egész tanévben és még a nyári szünet utolsó heteiben is folyó kitartó gyakorlás, színpadi próbák meghozták a várva-várt eredményt. Nagyon kiegyensúlyozott, kiváló teljesítményt nyújtottak a táncosaink.

Nézd meg a teljes galériát

A XI. IMA- Európa és I. MWF- világbajnokság Hébés eredményei a következők:

 • Mix junior csapat Európa- és Világbajnok: Babér Noémi, Becher Kata, Boros Noémi, Burai Hanna, Búzer Luca, Czettisch Kinga,Czettisch Petra, Göböly Panna, Helgert Dóra Virág Letonai Edina, Markó Dóra, Mózes Lotti, Németh Viktória, Péter Fanni, Pintér Rebeka, Salzmann Daniela, Ujvári Nóra
 • Batonflag junior csapat Európa- és Világbajnok: Ajtai Adrienn, Boros Noémi, Burai Hanna, Búzer Luca, Geszler Klarissza, Göböly Panna, Hajós Fanni, Helgert Dóra Virág, Lauda Kitti, Markó DóraMózes Lotti, Nagy Anna, Németh Viktória, Pintér Evelin, Pintér Rebeka, Spindler Hanna, Tolnai Fanni Boglárka, Ujvári Nóra, Zavagyi Krisztina
 • Baton szenior Szóló Európa bajnoki ezüstérem, Világbajnoki bronz érem Pap Zsófia
 • Batonflag szenior Miniformáció Európa- és Világbajnok ezüst érem: Bakó Lili, Fedor Réka, Fülöp Boglárka, Károlyi Zsófia, Kovács Boglárka, Pap Zsófia, Zsédely Lilla
 • Mix junior Miniformáció Európa- és Világbajnoki ezüst érem: Bakó Lili Fedor Réka, Fülöp Boglárka, Károlyi Zsófia, Kovács Boglárka, Pap Zsófia, Zsédely Lilla
 • Pompon szenior Szóló Európa- és Világbajnoki bronz érem: Pap Zsófia
 • Pompon szenior Duó Európa- és Világbajnok bronz érem: Fülöp Boglárka- Pap Zsófia
 • Pompon junior Trió Európa- és Világbajnoki IV. helyezett: Burai Hanna Szilvia, Helgert Dóra Virág- Németh Viktória
 • Pompon junior szóló Európa- és Világbajnoki V. helyezett: Péter Fanni
 • Pompon junior Miniformáció Európa- és Világbajnoki V. helyezett: Burai Hanna, Czettisch Petra, Letonai Edina, Németh Viktória, Péter Fanni, Salzmann Daniela, Ujvári Nóra
 • Mix junior Miniformáció Európa- és Világbajnoki V. helyezett: Burai Hanna, Czettisch Petra, Letonai Edina, Németh Viktória, Péter Fanni, Salzmann Daniela, Ujvári Nóra
 • Mix szenior miniformáció Európabajnoki és Világbajnoki VIII. helyezett: Bakó Lili, Cwirko Szabina, Fülöp Boglárka, Károlyi Zsófia, Kovács Boglárka, Pap Zsófia, Zsédely Lilla
 • Pompon szenior duó Európabajnoki VII.- és Világbajnoki VIII. helyezett: Kovács Boglárka- Cwirko Szabina
 • Pompon cadet szóló: Európa- és Világbajnoki XIII. Greinwald Lotti Aischa Baton junior szóló Európa- és Világbajnoki XX.: Göböly Panna

A Hébé Tánccsoport támogatói:

Magyar Majorette Szvetsg

A Hébé Tánccsoport támogatói:

Az Ă–n cĂ©gĂ©nek helye. Kattints Ă©s fedezd fel. Oroszlllny SzolggÃltattà Zrt Szent GrrÃl Patika

Szponzorok

Bounce and Twirl Egyesülett.

A Hébé Művészeti Iskola létrehozásához és fenntartásához 2006. május 07-én Egyesületünk létrehozta a Hébé Alapítványt. A jelenleg is érvényes törvényi szabályozás alapfokú művészeti iskolában 6 éves kor felett támogatja az oktatást. Egyesületünk kereteiben a 6 évesnél fiatalabb gyermekek előképzését végezzük azonos szakmai háttérrel.