A verseny

Iskolánk harmadik éve versenyez az IDF kereteiben.Versenyzőink mind a három évben kiválóan szerepeltek a Magyar Bajnokságon, majd a Világbajnokságokon is. A külföldi világversenyek a megmérettetésen túl lehetőséget adnak más kultúrák, népek megismerésére, iskolánk, városunk, nemzetünk jellegzetességeinek bemutatására is .

Az International Dance Federation egy Bolognai székhelyű, 27 tagországot tömörítő nemzetközi táncsport szövetség. Négy korosztályban, 16 táncstílusban rendez versenyeket.A világbajnokság általában 5 napon át, két színpadon zajlik, a stílusok szaktekintélyeinek számító zsűritagok előtt.

A Hébé Tánccsoport dance show kategóriában versenyez, amelyben klasszikus balett, modern-, jazz- és kortárstánc stílus használható.

Szigeti Viktória három hastáncstílusban: rask el shakri, shaabi és free- versenyez.

View Larger Map

Badalona sports hall.
Badalona promenade.
Badalona beach.

AGO Design Az Ön cégének helye. Kattints és fedezd fel. Az Ön cégének helye. Kattints és fedezd fel.