Köszönetet a lengyelországi Európabajnokság támogatói:

Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy szíveskedjen alapítványunkat és ezen keresztül a Hébé Művészeti Iskola növendékeinek világbajnokságon való részvételét támogatásban részesíteni.

Az elmúlt tanévek során moderntánc tanszakunk növendékei különböző korosztályokban és táncstílusokban vettek részt számos hazai és nemzetközi versenyen, kiváló eredménnyel. Az ismert gazdasági körülmények között ezévben a nevezési- és főleg utazási lehetőségeink nagymértékban lecsökenntek.

Ajánlat magyarázat.

Mit ajánlunk fel nagylelkű támogatásáért?

Minden szponzor aki legalább 50,000 Ft-tal támogatja az alapítványt az alábbi lehetőségeket kapja:

• az ön cége logojának véletlenszerü megjelenése minden oldalon
  • a logo kiválasztásával ugrás a saját cég adatlapjára
  • ahol a cég címe, telefon számai és fax számai szerepelhetnek
  • e-mail és web link a cég meglévő honlapjához
  • cég bemutatása akár 1.000 karakter és 4 kép felhasználásával

Magyar Majorette SzvetsgKözzététel

Az Ă–n cĂ©gĂ©nek helye. Kattints Ă©s fedezd fel. Az Ă–n cĂ©gĂ©nek helye. Kattints Ă©s fedezd fel. Oroszlllny SzolggÃltattà Zrt